APARTAMENT PREZYDENCKI

Apartament Prezydencki jest perłą naszego HOTELU JASTARNIA***. Z dumą możemy powiedzieć, że jest to najpiękniejszy apartament w Jastarni.

POKÓJ DELUXE ELITE

Pokój Elite HOTELU JASTARNIA*** - posiada charakterystyczny nowoczesny wystrój oraz oryginalny i niepowtarzalny design. 

POKÓJ DELUXE HOLLYWOOD

Pokój deluxe Hollywood Hotelu Jastarnia nawiązuje do ośrodka kinematografii amerykańskiej. Wnętrze stylem nawiązuje bezpośrednio do rezydencji rodem z Hollywood. 

POKÓJ DELUXE KAPITAŃSKI

Pokój typu deluxe Kapitański - przeznaczony jest dla osób lubiących "morskie podboje". Ciekawy styl i komfortowe wnętrze zapewnią relaks dla każdego.

POKÓJ DELUXE KOLONIALNY

Pokój deluxe  Kolonialny to przepiękny pokój z „duszą”. Orientalny charakter jest myślą przewodnią tego pokoju. Każdy dodatek nawiązuje do pamiątek z dalekich podróży.

POKÓJ DELUXE KOLORY ZIEMI

Pokój typu deluxe Kolory Ziemi - rustykalne wnętrza spodobają się miłośnikom tradycji, ciepła domowego ogniska i przytulnych wnętrz.

POKÓJ DELUXE KRÓLEWSKI

Pokój deluxe Królewski - zaprojektowany został z myślą o osobach lubiących wytworny i antyczny styl. Znajduję się w nim stylowy pokój i piękna łazienka.

POKÓJ DELUXE NOWOŻEŃSKI

Prócz niezwykłego olbrzymiego wnętrza podzielonego na część sypialną oraz dzienną posiada przestronny balkon z widokiem na Zatokę Gdańską oraz Port Jachtowy

POKÓJ DELUXE ŚRÓDZIEMNOMORSKI

Pokój deluxe Śródziemnomorski wnętrzem nawiązuje do tematyki morskiej. Niecodzienne dodatki oraz przestronny salon sprawią, że każdy poczuje się wyjątkowo. 

POKÓJ DELUXE VIP

Pokój Vipowski Hotelu Jastarnia przeznaczony jest dla Gości, którzy preferują bardziej nowoczesny styl zakwaterowania.

POKOJE LUX

Nowoczesne wyposażenie pokoi połączone z miłą obsługą, przepiękną okolica i niezwykłym klimatem Jastarni sprawią, iż każdy z gości przeżyje niezapomniane chwile.

POKOJE STUDIO

Pokoje Studio składają się z pokoju dziennego, sypialni i łazienki. Pokoje usytuowane są w części budynku hotelu z widokiem na Zatokę.